Do you need to speak to our experts?
This form is protected by reCAPTCHA - the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Checkout using your account
This form is protected by reCAPTCHA - the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
| Product Name | XLR Male Plug to 6.35mm Stereo Socket Female Adapter Lead 20cm |
|---|---|
| SKU | 002115 |
| Stock Status | 1000 more due around 21st July |
| EAN | 5055383421152 |
| MPN | X6S-002115 |
| Box Quantity | 500 |
| Ends | 6.35mm, XLR |
| Features | Stereo |
| Length | 0.2m |
| Type | Adapter |
| RoHS Compliant | Yes |
Do you need to speak to our experts?
This form is protected by reCAPTCHA - the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.