Do you need to speak to our experts?
This form is protected by reCAPTCHA - the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Checkout using your account
This form is protected by reCAPTCHA - the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
| Product Name | USB 3.0 SuperSpeed Type A Plug to A Plug Cable Lead Blue 1m |
|---|---|
| SKU | 006958 |
| See All Variations | See All Variations |
| EAN | 5055383469581 |
| MPN | USB3-A-A-1m |
| Colour | Blue |
| Ends | USB Type A |
| Length | 1m |
| Type | Cable |
| USB Version | USB 3.0 |
| RoHS Compliant | Yes |
Do you need to speak to our experts?
This form is protected by reCAPTCHA - the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.