Do you need to speak to our experts?
This form is protected by reCAPTCHA - the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Checkout using your account
This form is protected by reCAPTCHA - the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
| Product Name | Pure HQ OFC 3.5mm Jack to 6.35mm Jack Socket Adapter Cable 0.3m 30cm |
|---|---|
| SKU | 003102 |
| Stock Status | Need more? Contact sales for details |
| Country of Manufacture | China |
| EAN | 5055383431021 |
| MPN | PSG03297 |
| Ends | 3.5mm, 6.35mm |
| Length | 0.3m |
| Type | Adapter |
| RoHS Compliant | Yes |
Do you need to speak to our experts?
This form is protected by reCAPTCHA - the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.