Do you need to speak to our experts?
This form is protected by reCAPTCHA - the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Checkout using your account
This form is protected by reCAPTCHA - the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
| Product Name | Nickel Mono 6.35mm Jack Plug To 6.35mm Jack Plug Male To Male Black 3m |
|---|---|
| SKU | 002420 |
| EAN | 5055383424207 |
| MPN | AV14568 |
| Colour | Black |
| Ends | 6.35mm |
| Features | Mono |
| Length | 3m |
| Plating | Nickel Plated |
| RoHS Compliant | Yes |
Do you need to speak to our experts?
This form is protected by reCAPTCHA - the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.