Do you need to speak to our experts?
This form is protected by reCAPTCHA - the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Checkout using your account
This form is protected by reCAPTCHA - the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
| Product Name | PDU UK Sockets 10 Way to C20 IEC 16A Power Distribution Unit Vertical 1.8m |
|---|---|
| SKU | 013300 |
| EAN | 5054338133003 |
| MPN | BS4110D-C20-16A |
| Ends | C20, IEC |
| Length | 1.8m |
| Ways | 10 way |
| RoHS Compliant | Yes |
Do you need to speak to our experts?
This form is protected by reCAPTCHA - the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.