Do you need to speak to our experts?
This form is protected by reCAPTCHA - the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Checkout using your account
This form is protected by reCAPTCHA - the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
| Product Name | SLIM Cat6 Full Copper RJ45 Ethernet Network Patch Cable 2m White |
|---|---|
| SKU | 010432 |
| Stock Status | 80 more due soon |
| See All Variations | See All Variations |
| EAN | 5055781243776 |
| MPN | ERSLIM-102W |
| Colour | White |
| Ends | RJ45 |
| Ethernet Version | Cat6 |
| Features | Suitable for CCTV, Suitable for POE, Suitable for VOIP Phones |
| Length | 2m |
| Type | Cable |
| RoHS Compliant | Yes |
Do you need to speak to our experts?
This form is protected by reCAPTCHA - the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.