Do you need to speak to our experts?
This form is protected by reCAPTCHA - the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Checkout using your account
This form is protected by reCAPTCHA - the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
| Product Name | 500m CAT6A LSZH S/FTP 26AWG STRANDED Patch Cable – Wooden Reel |
|---|---|
| SKU | 013200 |
| Stock Status | Need more? Contact sales for details |
| Country of Manufacture | China |
| EAN | 5054338132006 |
| MPN | 39-3418 |
| Conductor Construction | Stranded |
| Colour | Orange |
| Ethernet Version | Cat6A |
| Features | Low Smoke Zero Halogen |
| Length | 500m |
| Type | Cable |
| RoHS Compliant | Yes |
Do you need to speak to our experts?
This form is protected by reCAPTCHA - the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.