Do you need to speak to our experts?
This form is protected by reCAPTCHA - the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Checkout using your account
This form is protected by reCAPTCHA - the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
| Product Name | Laptop 3.5mm Jack to Mixer 2 x 6.35mm Mono Jacks Cable Lead 3m |
|---|---|
| SKU | 001905 |
| Stock Status | 500 more due around 21st July |
| Country of Manufacture | China |
| EAN | 5055383419050 |
| MPN | A36-001905 |
| Box Quantity | 150 |
| Colour | Black |
| Ends | 3.5mm, 6.35mm |
| Features | Mono |
| Length | 3m |
| Type | Cable |
| RoHS Compliant | Yes |
Do you need to speak to our experts?
This form is protected by reCAPTCHA - the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.