Do you need to speak to our experts?
This form is protected by reCAPTCHA - the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Checkout using your account
This form is protected by reCAPTCHA - the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
| Product Name | DC Pigtail Power Plug 5.5 x 2.5mm To Bare Ends For CCTV Cable 0.3m |
|---|---|
| SKU | 008902 |
| EAN | 5055383489022 |
| MPN | DCP-008902 |
| Box Quantity | 1000 |
| Ends | 2.5mm, DC 2.5mm |
| Length | 0.3m |
| Type | Cable |
| RoHS Compliant | Yes |
Do you need to speak to our experts?
This form is protected by reCAPTCHA - the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.