Do you need to speak to our experts?
This form is protected by reCAPTCHA - the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Checkout using your account
This form is protected by reCAPTCHA - the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
| Product Name | 5.5 x 2.1mm DC Power Plug to Socket CCTV Extension Cable 1m WHITE |
|---|---|
| SKU | 009229 |
| Country of Manufacture | China |
| See All Variations | See All Variations |
| EAN | 5055383492299 |
| MPN | PDW-009229 |
| Colour | White |
| Ends | DC 2.1mm |
| Features | Extension |
| Length | 1m |
| Type | Cable, Extension |
| RoHS Compliant | Yes |
Do you need to speak to our experts?
This form is protected by reCAPTCHA - the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.