Do you need to speak to our experts?
This form is protected by reCAPTCHA - the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Checkout using your account
This form is protected by reCAPTCHA - the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
| Product Name | Certified HDMI 2.1 8K 60Hz 4K 120Hz UHD HDR10 4:4:4 48GBPS eARC 3m Black |
|---|---|
| SKU | 011123 |
| Stock Status | Need more? Contact sales for details |
| See All Variations | See All Variations |
| EAN | 5054338111230 |
| MPN | CDLHDUT8K-03K |
| Colour | Black |
| HDMI Version | HDMI v2.1 |
| Length | 3m |
| RoHS Compliant | Yes |
Do you need to speak to our experts?
This form is protected by reCAPTCHA - the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.