Do you need to speak to our experts?
This form is protected by reCAPTCHA - the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Checkout using your account
This form is protected by reCAPTCHA - the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
| Product Name | Mini-DisplayPort Male Plug to Display Port Plug Monitor Cable Black 1m |
|---|---|
| SKU | 010046 |
| See All Variations | See All Variations |
| EAN | 5055781242335 |
| MPN | CDLMDP-100K |
| Colour | Black |
| Ends | Mini-Displayport |
| Length | 1m |
| Type | Cable |
| RoHS Compliant | Yes |
Do you need to speak to our experts?
This form is protected by reCAPTCHA - the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.