Do you need to speak to our experts?
This form is protected by reCAPTCHA - the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Checkout using your account
This form is protected by reCAPTCHA - the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
| Product Name | DisplayPort Plug to DVI-D 24+1 Male Plug Digital Video Cable GOLD 5m |
|---|---|
| SKU | 007488 |
| EAN | 5055383474882 |
| MPN | HDHDport-001-5m |
| Colour | Black |
| Ends | Displayport, DVI |
| Length | 5m |
| Plating | Gold Plated |
| Type | Cable |
| RoHS Compliant | Yes |
Do you need to speak to our experts?
This form is protected by reCAPTCHA - the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.