Do you need to speak to our experts?
This form is protected by reCAPTCHA - the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Checkout using your account
This form is protected by reCAPTCHA - the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
| Product Name | High Quality 4 Core DMX Lighting Screened Twisted Pair Cable Blue 100m |
|---|---|
| SKU | 011283 |
| Stock Status | Need more? Contact sales for details |
| EAN | 5054338112831 |
| MPN | E667A |
| Colour | Blue |
| Core | 4 Core |
| Ends | DMX |
| Length | 100m |
| Type | Cable |
| RoHS Compliant | Yes |
Do you need to speak to our experts?
This form is protected by reCAPTCHA - the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.