Do you need to speak to our experts?
This form is protected by reCAPTCHA - the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Checkout using your account
This form is protected by reCAPTCHA - the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
| Product Name | Balanced XLR 3 Pin Socket to 6.35mm Male Stereo Jack Plug Cable 1m |
|---|---|
| SKU | 005299 |
| Country of Manufacture | China |
| EAN | 5055383452996 |
| MPN | XS6-005299 |
| Colour | Black |
| Ends | 6.35mm, XLR |
| Features | Stereo |
| Length | 1m |
| Type | Cable |
| RoHS Compliant | Yes |
Do you need to speak to our experts?
This form is protected by reCAPTCHA - the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.