Do you need to speak to our experts?
This form is protected by reCAPTCHA - the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Checkout using your account
This form is protected by reCAPTCHA - the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
| Product Name | 6.35mm Mono Jack Plug to Phono RCA Plugs SCREENED Audio Cable 2m |
|---|---|
| SKU | 006955 |
| Stock Status | 250 more due around 21st July |
| Country of Manufacture | China |
| EAN | 5055383469550 |
| MPN | 6MP-006955 |
| Box Quantity | 250 |
| Colour | Black |
| Ends | 6.35mm, RCA Phono |
| Features | Mono |
| Length | 2m |
| Type | Cable |
| RoHS Compliant | Yes |
Do you need to speak to our experts?
This form is protected by reCAPTCHA - the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.