Do you need to speak to our experts?
This form is protected by reCAPTCHA - the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Checkout using your account
This form is protected by reCAPTCHA - the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
| Product Name | PULSE Shielded 3.5mm Stereo Jack to 2 x 6.35mm Mono Jack Cable 1.2m |
|---|---|
| SKU | 004468 |
| Stock Status | Need more? Contact sales for details |
| EAN | 5051259007635 |
| MPN | PLS00140 |
| Colour | Black |
| Ends | 3.5mm, 6.35mm |
| Features | Mono, Shielded, Stereo |
| Length | 1.2m |
| Type | Cable |
| RoHS Compliant | Yes |
Do you need to speak to our experts?
This form is protected by reCAPTCHA - the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.