Do you need to speak to our experts?
This form is protected by reCAPTCHA - the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Checkout using your account
This form is protected by reCAPTCHA - the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
| Product Name | Mono Cable 2.5mm Male to 2.5mm Mono Jack Plug Audio Lead 3m |
|---|---|
| SKU | 006420 |
| Country of Manufacture | China |
| EAN | 5055383464203 |
| MPN | PSG00037 |
| Colour | Black |
| Ends | 2.5mm |
| Features | Mono |
| Length | 3m |
| Type | Cable |
| RoHS Compliant | Yes |
Do you need to speak to our experts?
This form is protected by reCAPTCHA - the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.