Do you need to speak to our experts?
This form is protected by reCAPTCHA - the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Checkout using your account
This form is protected by reCAPTCHA - the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
| Product Name | 2.5mm 4 Pole Jack Plug to 2.5mm 4 Pole Jack Plug AV Cable 1.8m |
|---|---|
| SKU | 004164 |
| EAN | 5055383441648 |
| MPN | 24P-004164 |
| Colour | Black |
| Ends | 2.5mm |
| Features | 4 Pole |
| Length | 1.8m |
| Type | Cable |
| RoHS Compliant | Yes |
Do you need to speak to our experts?
This form is protected by reCAPTCHA - the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.