Do you need to speak to our experts?
This form is protected by reCAPTCHA - the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Checkout using your account
This form is protected by reCAPTCHA - the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
| Product Name | 6.35mm Stereo Jack Plug to Twin Mono 6.35mm Jacks Audio Cable 1.5m |
|---|---|
| SKU | 005931 |
| EAN | 5015972071038 |
| MPN | 190.021 |
| Ends | 6.35mm |
| Features | Mono, Stereo |
| Length | 1.5m |
| Type | Cable |
| RoHS Compliant | Yes |
Do you need to speak to our experts?
This form is protected by reCAPTCHA - the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.