Do you need to speak to our experts?
This form is protected by reCAPTCHA - the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Checkout using your account
This form is protected by reCAPTCHA - the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
| Product Name | 3.5mm Stereo Jack to Socket Headphone Extension GOLD Cable 15m White |
|---|---|
| SKU | 007704 |
| Country of Manufacture | China |
| EAN | 5055383477043 |
| MPN | 2TT-115WHT |
| Colour | White |
| Ends | 3.5mm |
| Features | Extension, Stereo |
| Length | 15m |
| Plating | Gold Plated |
| Type | Cable, Extension |
| RoHS Compliant | Yes |
Do you need to speak to our experts?
This form is protected by reCAPTCHA - the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.