Do you need to speak to our experts?
This form is protected by reCAPTCHA - the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Checkout using your account
This form is protected by reCAPTCHA - the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
| Product Name | 6.35mm 90 Degree Right Angle Jack Audio Mono Guitar Cable 1m |
|---|---|
| SKU | 005055 |
| Stock Status | 250 more due around 14th July |
| Country of Manufacture | China |
| EAN | 5055383450558 |
| MPN | 6RR-005055 / PSG00072 |
| Colour | Black |
| Ends | 6.35mm |
| Features | Mono, Right Angle Plug |
| Length | 1m |
| Type | Cable |
Do you need to speak to our experts?
This form is protected by reCAPTCHA - the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.