Do you need to speak to our experts?
This form is protected by reCAPTCHA - the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Checkout using your account
This form is protected by reCAPTCHA - the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
| Product Name | 4 Pole 3.5mm Jack To 3 x RCA Composite & Stereo Audio Cable 2m |
|---|---|
| SKU | 003161 |
| Stock Status | Need more? Contact sales for details |
| EAN | 5055383431618 |
| MPN | PSG00676 |
| Ends | 3.5mm |
| Features | 4 Pole, Stereo |
| Length | 2m |
| Type | Cable |
| RoHS Compliant | Yes |
Do you need to speak to our experts?
This form is protected by reCAPTCHA - the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.