Do you need to speak to our experts?
This form is protected by reCAPTCHA - the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Checkout using your account
This form is protected by reCAPTCHA - the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
| Product Name | 3.5mm 3.5 Jack to Audio Jack Sound Cable Lead PC MP3 1.2m |
|---|---|
| SKU | 001704 |
| Stock Status | Need more? Contact sales for details |
| EAN | 5055383417049 |
| MPN | 1TT-01 |
| Colour | Black |
| Ends | 3.5mm |
| Length | 1.2m |
| Type | Cable |
| RoHS Compliant | Yes |
Do you need to speak to our experts?
This form is protected by reCAPTCHA - the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.